Cień pod sliderem

 Aktualności

Spawarka Warrior 500i ESAB

W maju „rozpoczęła pracę” nowa spawarka Warrior 500i ESAB. Jej atuty to spawanie wieloprocesowe – MIG/MAG, FCAW, MMA, TIG – Live Tig, oraz żłobienie elektropowietrzne – druty lite i proszkowe – 0,8 -1,6 mm – elektrody węglowe do żłobienia – do 10,0 mm – MMA – elektrody zasadowe, rutylowe i…  Więcej »

Spawarka Esab Warrior 500i

Prasa krawędziowa Ermaksan

W kwietniu zainstalowaliśmy nową prasę krawędziową Ermaksan Speed Bend 3000 175t. Firma Ermaksan należy do czołowych producentów takich maszyn przemysłowych, jak prasy krawędziowe, wypalarki plazmowe, wycinarki plazmowe czy lasery światłowodowe. Firma istnieje już od 1965 roku i stale się rozwija, wprowadzając na rynek ciekawe innowacje i zapewniając niezmienną wysoką jakość…  Więcej »

Prasa krawędziowa Ermaksan

Obrotnik spawalniczy BY100

Nasz park maszynowy wzbogacił się o Obrotnik spawalniczy BY – to uniwersalne urządzenie pomocnicze stosowane w prostych i częściowo zautomatyzowanych procesach technologicznych. Jest szczególnie przydatne przy spawaniu elementów walcowych, takich jak rury, zbiorniki itp. Pozwala na bezpieczne, dokładne i szybkie spawanie w optymalnej pozycji. Tarcza obrotnika może być pochylana w…  Więcej »

Obrotnik spawalniczy BY-100